Péče o pokožku
Úvodní strana / Ostatní / Péče o pokožku / Diabetegen krém regenerující pokožku 15ml
zpět na seznam

Diabetegen krém regenerující pokožku 15ml

Zlevněná doprava
Diabetegen krém regenerující pokožku 15ml

Diabetegen krém regenerující pokožku s bioaktivním Colostrum bovinum a Alatnonii, Pantenolem a vitamínem E

Přípravek zajištuje komplexní regeneraci přesušené a nadměrně zrohovatělé pokožky nohou. Zabraňuje drsnosti a praskání pokožky. Krém se rychle vstřebává a ponechává na pokožce jemnou ochrannou vrstvu.

Krém doporučujeme ke každodenní péči a prevenci změn pokožky, které se objevují ve spojení s onemocněním diabetes. Používání krému přináší úlevu a zvyšuje kvalitu života. Krém je vyvinut pro osoby s onemocněním diabetes ve spolupráci s diabetology a dermatology za účasti pacientů trpících tímto onemocněním.

Kód: GS16001

Kód: GS16001
Cena: 164 Kč s DPH

Doba doručení na dotaz

Poptat

Diabetegení účinky

  • Silně hydratuje suchou a zrohovatělou pokožku
  • Redukuje rohovatění pokožky a její praskání
  • Zmírňuje pocity svědění
  • Prevence kožních infekcí

Řádná péče o pokožku a započetí odpovídající léčby včas, ve většině případů zmírňuje projevy spojené s onemocněním diabetes a může zabránit před vážnými následky této nemoci.

Vitamín E (octan tokoferolu) použitý v Diabetegenu má schopnost neutralizovat volné radikály, zaleňuje se vrstev epidermis a do struktury buněčných membrán. Rovněž chrání lipidovou vrstvu pokožky před oxidací a poškozením. Díky tomu zabraňuje vysušování pokožky a vzniku zánětů. Mimo to vitamín E podporuje tvorbu kolagenu, navrací pokožce elasticitu.

S ohledem na výjimečné složení krému a silné hydratačně-ochranné vlastnosti, doporučujeme Diabeten krém pro osoby, jejichž pokožka vyžaduje zvláštní péči.

Aktivní složky

  • Bioaktivní Collostrum Bovium
  • Pomocné aktivní složky : Alantoina, Pathenol, Vitamín E

Složení

Aqua, glyceryl stearate, colostrum bovinum, cetearyl alcohol, cetyl palmitate, panthenol, decyl oleate, glycerin, tocopheryl acetate, ceteareth-20, ceteareth-12, macadamia ternifolia seed oil, sodium hyaluronate, triethanolamine, allantoin, hydrolyzed elastin, carbomer, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, c.l.77820

Dodatečné informarce

Diabetegen není lék. Jeho použití nenahrazuje terapii určenou lékařem.

Výrobek je určen k zevnímu použití. Chraňte před dětmi.