Knihy o diabetes a diabetické kuchařky
Úvod / Ostatní / Knihy o diabetes a diabetické kuchařky / Vaříme zdravě pro diabetiky 2. vydání
zpět na seznam

Vaříme zdravě pro diabetiky 2. vydání

Vaříme zdravě pro diabetiky

Nakladatel: Jan Vašut
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 128

0 ks skladem

Kód: K-VarZdravDia2
Cena: 249 Kč s DPH

Expedice do 7 dní

OBJEDNAT

Jíte rádi koláče, milujete nudle a brambory a myslíte si, že se jich budete muset kvůli cukrovce zříci? Je pravda, že při diabetu mellitu II. typu je nejlepší terapií změna stravovacích návyků. Přesto si i nadále můžete pochutnávat na oblíbených pokrmech, jako jsou špagety s omáčkou pesto, pizza nebo palačinky s kompotem. Jíst z diabetologického hlediska správně, znamená především jíst zdravě. Chce to jen vědět, jak na to! Že je to skutečně jednoduché, vám ukáže naše publikace s mnoha chutnými recepty, potravinovým rádcem a praktickými tipy.

Bez výčitek si vychutnejte recepty na každý den

  • 92 nejrůznějších receptů pro všední den. Jídla, která budou vaší rodině i hostům chutnat stejně jako vám.
  • Praktické tipy: Odpovědi na skutečně důležité otázky ohledně výživy při cukrovce II. typu – užitečné rady z lékařské praxe.
  • Jídlem proti hyperglykemii: Vzorové plány, jak si můžete rozdělit přijímané sacharidy do několika jídel. A k tomu potravinová pyramida a glykemický index potravin, abyste získali přehled o výměnných jednotkách a glykemickém zatížení.
Vaříme zdravě pro diabetiky Vaříme zdravě pro diabetiky Vaříme zdravě pro diabetiky Vaříme zdravě pro diabetiky Vaříme zdravě pro diabetiky Vaříme zdravě pro diabetiky Vaříme zdravě pro diabetiky