Chybové kódy a symboly WellionVET Gluco Calea

Úvod / Návody / Chybové hlášky jednotlivých glukometrů / Chybové kódy a symboly WellionVET Gluco Calea

Zobrazení zjištěných chyb glukometru WellionVET Gluco Calea

Glukometr WellionVET Gluco Calea

Tato tabulka Vám může pomoci zjistit některé problémy, ale nemusí vyřešit všechny problémy, k nimž může dojít. Při přetrvávání problému kontaktujte prodejce.

Celou uživatelskou příručku glukometru WellionVET Gluco Calea naleznete zde>>

Zpráva

Problém

Řešení

H1 Výsledek měření je vyšší než 33,3 mmol/L Umyjte a osušte odběrné místo a opakujte měření s novým testovacím proužkem. Je-li výsledek měření stále HI, kontaktujte svého veterináře.
L0 Výsledek měření je nižší než 1,1 mmol/L Umyjte a osušte odběrné místo a opakujte měření s novým testovacím proužkem. Proveďte léčbu na nízkou hladinu cukru v krvi. Je-li výsledek měření stále LO, kontaktujte svého veterináře.
H1 a L0 (+ teploměr) Měření bylo provedeno mimo rozsah povolených teplot. Dejte glukometr do místnosti, kde je teplota od 10°C do 40°C. Nechejte jej 10 až 15 minut temperovat.
L (+ baterie) Baterie je vybitá. Můžete provést ještě asi dalších 50 měření. Vyměňte baterii
Er (+ baterie) Baterie je příliš vybitá. Nemůžete již provádět žádná měření. Vyměňte baterii
000 (+ code) Toto upozornění se objeví tehdy, když glukometr nebyl kódován. Vložte správný kódový čip podle vašeho zvířátka: kočka = zelený, pes = modrý, kůň = červený
výsledek měření (+ symbol trojúhelník s !) Jestliže glukometr zobrazí symbol upozornění, znamená to, že výsledek měření je buď nad resp. pod zvoleným hyper resp. hypo limitem. Umyjte a osušte odběrné místo a opakujte měření s novým testovacím proužkem
Er1 Problém s testovacím proužkem Zkuste znovu s novým testovacím proužkem
Er3 Problém s glukometrem Znovu glukometr zkontrolujte, zda má správný kódový čip. Jestliže problém trvá, kontaktujte servis. 
Err Problém s kódováním glukometru Porovnejte kódové číslo na displeji s kódovým číslem na nádobce testovacích proužků, které používáte. Měly by být stejné.
symbol zvoneček
Alarm, který jste nastavili, vyzvání, aby vás
upozornil, že je třeba
provést měření.
Stiskněte tlačítko. Tím vypnete alarm.

Glukometr WellionVET Gluco Calea – zakoupíte nejvýhodněji zde>>