Chybové kódy a symboly cholesterolmetr EasyTouch GCU 3v1

Úvod / Návody / Chybové hlášky jednotlivých glukometrů / Chybové kódy a symboly cholesterolmetr EasyTouch GCU 3v1

Zobrazení zjištěných chyb cholesterolmetru EasyTouch GCU 3v1

Celou uživatelskou příručku cholesterolmetru EasyTouch GCU 3v1 naleznete zde>>

Zpráva

Problém

Řešení

Symbol baterie Baterie jsou téměř vybité. Vyměňte obě baterie za nové.
LO „LO“ zabliká 5x před vypnutím. Baterie jsou zcela vybité. Opakujte měření v prostředí, kde je teplota v rozmezí 14-40 °C. Nechte přístroj alespoň 20 minut v tomto prostředí, aby se zahřál na správnou teplotu.
-LO- Teplota prostředí, ve kterém provádíte měření je příliš nízká. Opakujte měření v prostředí, kde je teplota v rozmezí 14-40 °C. Nechte přístroj alespoň 20 minut v tomto prostředí, aby se zahřál na správnou teplotu.
-HI- Teplota prostředí, ve kterém provádíte měření je příliš vysoká. Opakujte měření v prostředí, kde je teplota v rozmezí 14-40 °C. Nechte přístroj alespoň 20 minut v tomto prostředí, aby se ochladil na správnou teplotu.
24I Vaše hladina glukózy je vyšší než 240 mg/dL. Zvažte vliv ketonů. Zkontrolujte znovu svou hladinu glukózy. Měli byste zkontrolovat hladinu ketonů. Poraďte se se svým lékařem.
-HI- Vaše hladina glukózy je vyšší než 600 mg/dL (33,3 mmol/L). Může být ovlivněno ketony. Zkontrolujte znovu svou hladinu glukózy. Pokud se výsledek „HI“ opakuje, neprodleně kontaktujte Vašeho lékaře.
-LO- Vaše hladina glukózy je nižší než 20 mg/dL (1,1 mmol/L). Zkontrolujte znovu svou hladinu glukózy. Pokud se výsledek „LO“ opakuje, neprodleně kontaktujte Vašeho lékaře.
-HI- Vaše hladina cholesterolu je vyšší než 400 mg/dL (10,4 mmol/L). Zkontrolujte znovu svou hladinu cholesterolu. Pokud se výsledek „LO“ opakuje, neprodleně kontaktujte Vašeho lékaře.
-LO- Vaše hladina cholesterolu je nižší než 100 mg/dL (2,6 mmol/L). Re-check your blood cholesterol level. If “LO” is displayed again, call your doctor immediately.
-HI- Vaše hladina kyseliny močové je vyšší než 20 mg/dL (1190 µmol/L). Zkontrolujte znovu svou hladinu kyseliny močové. Pokud se výsledek „HI“ opakuje, neprodleně kontaktujte Vašeho lékaře.
-LO- Vaše hladina kyseliny močové je nižší než 3 mg/ dL (179 µmol/L). Zkontrolujte znovu svou hladinu kyseliny močové. Pokud se výsledek „LO“ opakuje, neprodleně kontaktujte Vašeho lékaře.
x Měření je nesprávné. Mohou být prošlé testovací proužky či vadný přístroj. Opakujte měření s neprošlými proužky. Pokud se chybové hlášení opakuje, kontaktujte zákaznický servis. 
- - - -  Byla zobrazena nejstarší hodnota uložená v paměti. Přístroj se automaticky vypne po 3 vteřinách. Žádná akce není vyžadována.
E01 1. Použití špatného kódovacího čipu nebo kódovací čip nebyl správně vložen.
2. Přístroj ještě nebyl nakódován.
1. Ujistěte se, že kódovací čip byl správně a kompletně vložen do otvoru pro čip.
2. Vložte kódovací čip. 
E02 Kódovací čip je poškozen. Kontaktujte Váš zákaznický servis.
conn Chyba. Stiskněte jakékoliv tlačítko nebo vložte baterie znovu. Pokud se tento symbol znovu zobrazí na displeji, kontaktujte servis.

Cholesterolmetr EasyTouch GCU 3v1 – zakoupíte nejvýhodněji zde>>