Bylinné kapky a kapsle pro diabetiky
Úvod / Doplňky stravy / Bylinné kapky a kapsle / Tlak-srdce bylinné kapky 50 ml
zpět na seznam

Tlak-srdce bylinné kapky 50 ml

Tlak-srdce bylinné kapky 50 ml

Bylinné kapky Tlak Srdce 50 ml obsahující byliny, které udržují normální činnost srdce a kardiovaskulární (oběhové) soustavy: jmelí, hloh, česnek a srdečník. Doplněk stravy.

0 ks skladem

Kód: DS_TLAK_SRDCE
Cena: 119 Kč s DPH

Expedice do 7 dní

OBJEDNAT

Originální bylinné kapky Tlak – srdce představují kombinaci 6 jedinečných bylin, které přispívají ke zdravé činnosti srdce a oběhové soustavy.

Srdečník – jak napovídá název této rostliny – se podílí na zdravé činnosti kardiovaskulárního systému. Další bylinou je česnek. Tato běžně užívaná rostlina má kromě svého stálého místa v kuchyni řadu pozitivních účinků pro organismus. Česnek podporuje správnou činnost srdce a oběhové soustavy. Přispívá k normální hladině cholesterolu a krevních lipidů, podporuje přirozenou obranyschopnost. Hloh se podílí na zdravém fungování oběhového systému a napomáhá normální činnost srdce. Také meduňka podporuje správnou činnost kardiovaskulární soustavy. Jmelí a lípa mají antioxidační účinky, jmelí příznivě působí na zdravý metabolismus lipidů (cholesterol).

Bylinné kapky Tlak – srdce nedoporučujeme užívat osobám s nízkým krevním tlakem.

Doporučené dávkování a způsob užití

Používání bylinných kapek je poměrně snadné. Stačí 3x denně užívat 20 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody nebo třeba čaje. Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje extrakt z á 99 mg jmelí a hlohu, 87 mg srdečníku a 1,2 mg česneku.

Složení

voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), jmelí nať, hloh plod, meduňka nať, lípa květ, srdečník nať, česnek 100 g výrobku obsahuje extrakt z 3,32 g jmelí, 3,32 g hlohu, 2,9 g srdečníku a 0,41 g česneku.

Ostatní

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C.